Flügger Farby

Flügger farby zaprasza na bezpłatne porady dekoratora wnętrz

Ekskluzywnie, ponadczasowo, inspirująco  – kolory trendy 2018 roku! Flügger farby zaprasza na bezpłatne porady dekoratora wnętrz

 

Którymi kolorami zachwycimy się w 2018 roku? Jakie połączenia barw oczarują nas na długo, a które będą stanowiły tylko chwilowy kaprys? Czy odbiorcom przypadną do gustu nowe kolory we wnętrzach, czy może będą woleli zostać przy klasycznych tonach bieli, szarości oraz barwach natury? Poznajcie kolorystyczne trendy 2018 roku.

 

 

Flügger zaprasza 10-11 lutego do salonu firmowego Flugger farby w HOMEPARK Targówek na bezpłatne porady dekoratora wnętrz.  Dekorator podpowie nie tylko, które kolory będą królować we wnętrzach w 2018 roku ale również dobierze odcienie farb i wzory tapet do indywidualnych preferencji i wystroju wnętrza. 

Adres sklepów i godziny porad dekoratora: 

 

Godziny porad dekoratora w HOMEPARK Targówek, sobota i niedziela: 12:00 – 18:00.

 

 

Co przyniesie nam 2018 rok? 

 

W designie trwa rewolucja kolorystyczna, która zaskakuje przede wszystkim swoją różnorodnością. Wnętrza oddają nasz styl życia, przyzwyczajenia, podejście do otaczającego nas świata oraz poglądy społeczno-polityczne, a te są bogate i wielobarwne.

Trendy kolorystyczne są odbiciem zmian demograficznych w społeczeństwie, energicznego tempa życia, podejścia do ekologii. Nie bez znaczenia pozostają trendy społeczne takie jak cyfryzacja, zainteresowanie nowymi technologiami, media społecznościowe, zdrowe odżywianie, aktywny tryb życia, poszukiwanie przeżyć w wirtualnej rzeczywistości. Dzisiaj, nasz dom staje się miejscem, gdzie skrywamy się przed hałasem, odpoczywamy oraz ładujemy baterie.

W trendach 2018 będzie dominowała ciemna kolorystyka, szlachetne struktury kamienia, metaliczne powierzchnie oraz ciemne struktury drewna. Z kolei energiczny styl życia zostanie naturalnie odzwierciedlony w naszych domach w postaci intensywnych kolorów wnętrz.

 

 

Jakimi połączeniami kolorystycznymi będzie żył świat designu w 2018 roku? 

2018 rok przyniesie nieoczywiste zestawienia kolorystyczne. Nikogo już nie będą dziwiły połączenia zieleni z błękitem, różem czy złotem. Intensywne zestawienia wyciszą odcienie jasnej szarości i kremowej bieli. Najnowsze trendy zachęcają do łączenia ciepłych i zimnych kolorów, np. zimnego niebieskiego z ciepłym pomarańczem, klasycznego granatu z lawendowym różem. W 2018 roku podstawowe zasady łączenia barw zostaną złamane.

 

 

Ogród botaniczny w Twoim domu: Ponadczasowa zieleń

Współczesne aranżacje są odbiciem naszego stylu życia. Znaczną część doby spędzamy właśnie we wnętrzach, dlatego też tak bardzo łakniemy zieleni, natury i  autentyczności. Współczesny człowiek na różne sposoby szuka kontaktu z matką naturą, przez co tak ważne dla niego jest stosowanie naturalnych barw i materiałów, w szczególności drewna.

W zielonych trendach możemy upatrywać nie tylko połącznia człowieka z naturą, ale również drzemiący w nich wielki potencjał aranżacyjny, surowych i czystych kompozycji z drewnem oraz złotem.

W 2018 roku zieleń zaprezentuje się w wyciszonych, matowych odcieniach, przez co wnętrza osiągną efekt ponadczasowości. W pomieszczeniach ważną rolę odegrają roślinne akcenty takie jak przykładowo duże liście, które wystąpią również jako element na dodatkach: obrazach, poduszkach, pościeli.

Poznaj nowe odcienie zieleni od Flügger farby:

Wydanie ekskluzywne: Trend Modern Art Deco

Nowoczesny styl, w którym pierwsze skrzypce grają geometryczne formy. Modern Art Deco to klasyczna elegancja i geometria. W 2018 roku architekci projektujący w tym duchu skorzystają z nowoczesnych materiałów takich jak szkło, luksusowe kamienie, złoto, srebro, brąz i egzotyczne gatunki drewna. Projektanci wnętrz zastosują mocne i kontrastowe kolory a do dekoracji użyją tapet.

 

Kolekcja tapet Fiona wall design od Flügger farby to Modern Art Deco w czystej postaci. Odnajdziemy w niej ciemne kontrastowe kolory, geometryczne wzory, metaliczne odcienie, połyskliwe faktury, które pozostawione we właściwych rękach zwiastują uzyskania pięknych, eleganckich i wyrafinowanych wnętrz.

Poznaj ekskluzywne wzory od Flügger farby:

 

Detal ma znaczenie 

Wybierając kolory detali możemy puścić wodze wyobraźni i zdecydować się na bardziej odważne barwy, które ożywią przestrzeń. Przemalowując meble odmienimy je nieodpoznania oferując im drugie życie. Z kolei malując drobne szczegóły podkreślimy osobowość przedmiotu, nadając mu konturu a także wyrazistości.

W 2018 roku mocne akcenty kolorystyczne detali pojawią się przede wszystkim na tkaninach, dodatkach i meblach. Tutaj będzie królował intensywny róż, miodowy żółty, odcień pomarańczy i śliwki.

Więcej o trendach kolorystycznych 2018 roku dowiecie się czytając kolejne publikacje na portalu lub  przychodząc osobiście w najbliższy weekend, 10-11 lutego,  do sklepów Flügger farby na bezpłatne porady dekoratora wnętrz.

 

Aby skorzystać z bezpłatnych porad dekoratora: 

 1. Zrób zdjęcie wybranego pomieszczenia lub zabierz ze sobą plan mieszkania.
 2. Przyjdź ze zdjęciem, planem lub z wymiarami pomieszczenia do wybranego sklepu,
  w dniach 10-11 lutego.
 3. Dekorator bezpłatnie zestawi dla Ciebie kolory i dobierze tapetę, a Ty w tym czasie napijesz się kawy.

I nie zapomnij, że Weekend z dekoratorem to również:

 • kreatywne miejsce pełne inspiracji,
 • światowy design,
 • najnowsze trendy,
 • rekomendowane rozwiązania,
 • dobra kawa,
 • a dla osób korzystających z bezpłatnych porad – bony rabatowe na farby do wnętrz i tapety.

Sieć sklepów Flügger farby to nie tylko skandynawska jakość i trwałość produktów do wykończenia wnętrz: tj. farby do ścian, sufitów ale również farby elewacyjne i szeroka gama produktów do impregnacji drewna. Dodatkowo sklepy posiadają szeroką ofertę mas szpachlowych i narzędzi malarskich. A na Klientów ceniących indywidualny styl czeka ponad 400 rodzajów tapet o unikalnym i ponadczasowym wzornictwie.

 

Lokalizacja Homepark Targówek

Godziny otwarcia

poniedziałek - sobota: 10:00-20:00
niedziela handlowa: 10:00-19:00
niedziela niehandlowa: nieczynne

HOMEPARK Targówek
ul. Malborska 41
03-286 Warszawa
Piotr i Paweł
poniedziałek - sobota: 9:00-22:00
niedziela handlowa: 09:00-20:00

Gravitan Health & Sport Club
poniedziałek - piątek: 6:00 - 23:00
sobota: 8:00 - 21:00
czynne w każdą niedzielę 8:00 - 22:00

Squash City
poniedziałek - piątek: 7:00 - 23:00
sobota: 9:00 - 22:00
czynne w każdą niedzielę: 9:00 - 22:00

Kebab King
poniedziałek - sobota: 10:00 - 22:30
czynne w każdą niedzielę: 10:00 - 22:30

Pizza Dominium
poniedziałek - sobota: 11:00 - 23:00
czynne w każdą niedzielę: 11:00 - 21:00

Leroy Merlin
poniedziałek - czwartek: 6:30 - 22:00
piątek: 6:30 - 22:00
sobota: 7:00 - 22:00
niedziela: 8:00 - 20:00

Jula
poniedziałek - sobota: 8:00 - 21:00
niedziela: 9:00 - 20:00

enel-med
poniedziałek - piątek: 8:00 - 20:00